Katalog Kobiecy

Manicure Lublin

Manicure Lublin

Statystyki:

  • Ocena:

    Ocena: 1.5/10 (13 głosów)

Umiejętnie wystylizowane paznokcie to wyborne rozwiązanie dla każdej damy, dodają charyzmy i pewności siebie. Znany manicure wytrzymuje krótko, ale zbudowany u kosmetyczki nawet do 3 tygodni, aplikowanie specjalnych lakierów, utrwalaczy i narzędzi czyni że efekty się trwalsze.
Manicure hybrydowy to technika w której użytkuje się dedykowany środek umacniany lampą UV. Czynność polega na nałożeniu bazy, lakieru i preparatu powierzchniowego a każda warstwa umacniana jest lamą UV, całość wytrzymuje ok 3 tygodni.
Etapy czynności to wyrzucenie skórek, lub ich odsunięcie, wyszlifowanie normalnej płytki i nadaniu jej pożądanego kształtu i na tak przygotowanym paznokciu jest dozwolone zapoczątkować osadzanie manicure hybrydowego.
Manicure żelowy. Masa pań chciało by mieć czarujące wydłużone paznokcie, niemniej jednak niecierpliwi ich ślimaczy proces zapuszczania. Genialnym sposobem jest wobec tego zrealizowanie manicure żelowego. Taki zabieg wolno wykonać na naturalnych długich paznokciach ponadto na krótkich czy nawet obgryzionych, w takim przypadku kładzie się staranny tips który modeluje paznokieć.
Manicure żelowy czyli zwany modelowaniem metodą światło utwardzalną, bardzo kapitalnie przypominają naturalne paznokcie.
W naszym salonie wykonujemy również pedicure i manicure japońskiZobacz podobne wpisy w tej kategorii

Sugar Bear Hair


Sugar Bear Hair

Jeżeli jesteśmy w tym temcie to wypada też pochylić się nad problemem niedoboru tego związku w naszym organizmie. Niestety w przypadku braku odpowiedniej ilości biotyny możemy mieć poważne problemy, z którymi ciężkobędzie się rozprawić. Chodzi tutaj ... szczegóły wpisu

Medycyna estetyczna Warszawa


Medycyna estetyczna Warszawa

Szukacie Państwo profesjonalistów, dla których medycyna estetyczna, ginekologia, urologia oraz stomatologia estetyczna nie stanowią najmniejszego problemu? Jesteście Państwo po prostu bardzo zainteresowani usługami takiej kliniki estetycznej, która j... szczegóły wpisu