Katalog Kobiecy

Manicure Lublin

Manicure Lublin

Statystyki:

  • Ocena:

    Ocena: 1.0/10 (7 głosów)

Umiejętnie wystylizowane paznokcie to wyborne rozwiązanie dla każdej damy, dodają charyzmy i pewności siebie. Znany manicure wytrzymuje krótko, ale zbudowany u kosmetyczki nawet do 3 tygodni, aplikowanie specjalnych lakierów, utrwalaczy i narzędzi czyni że efekty się trwalsze.
Manicure hybrydowy to technika w której użytkuje się dedykowany środek umacniany lampą UV. Czynność polega na nałożeniu bazy, lakieru i preparatu powierzchniowego a każda warstwa umacniana jest lamą UV, całość wytrzymuje ok 3 tygodni.
Etapy czynności to wyrzucenie skórek, lub ich odsunięcie, wyszlifowanie normalnej płytki i nadaniu jej pożądanego kształtu i na tak przygotowanym paznokciu jest dozwolone zapoczątkować osadzanie manicure hybrydowego.
Manicure żelowy. Masa pań chciało by mieć czarujące wydłużone paznokcie, niemniej jednak niecierpliwi ich ślimaczy proces zapuszczania. Genialnym sposobem jest wobec tego zrealizowanie manicure żelowego. Taki zabieg wolno wykonać na naturalnych długich paznokciach ponadto na krótkich czy nawet obgryzionych, w takim przypadku kładzie się staranny tips który modeluje paznokieć.
Manicure żelowy czyli zwany modelowaniem metodą światło utwardzalną, bardzo kapitalnie przypominają naturalne paznokcie.
W naszym salonie wykonujemy również pedicure i manicure japońskiZobacz podobne wpisy w tej kategorii

Biotyna na włosy


Biotyna na włosy

Zrób badania, a okaże się czego Ci brakuje. W pierwszej kolejności należałoby zrobić podstawowe badania, czyli morfologię oraz krew. Jednak często okazuje się, że takie błahe (jakby się mogło wydawać) objawy są przyczyną ciężkich problemów zdrowotnyc... szczegóły wpisu

Depilacja laserowa Lublin


Depilacja laserowa Lublin

Aktualnie dużo pań namyśla się czy skuteczniejsza jest depilacja laserowa czy depilacja woskiem. Nowszej generacji procedurą wykonywaną w masowych zakładach kosmetycznych w Lublinie jest depilacja laserem maszyną Vectus, Light Sherr oraz Soprano Ice ... szczegóły wpisu