Katalog Kobiecy

Manicure Lublin

Manicure Lublin

Statystyki:

  • Ocena:

    Ocena: 2.5/10 (22 głosów)

Umiejętnie wystylizowane paznokcie to wyborne rozwiązanie dla każdej damy, dodają charyzmy i pewności siebie. Znany manicure wytrzymuje krótko, ale zbudowany u kosmetyczki nawet do 3 tygodni, aplikowanie specjalnych lakierów, utrwalaczy i narzędzi czyni że efekty się trwalsze.
Manicure hybrydowy to technika w której użytkuje się dedykowany środek umacniany lampą UV. Czynność polega na nałożeniu bazy, lakieru i preparatu powierzchniowego a każda warstwa umacniana jest lamą UV, całość wytrzymuje ok 3 tygodni.
Etapy czynności to wyrzucenie skórek, lub ich odsunięcie, wyszlifowanie normalnej płytki i nadaniu jej pożądanego kształtu i na tak przygotowanym paznokciu jest dozwolone zapoczątkować osadzanie manicure hybrydowego.
Manicure żelowy. Masa pań chciało by mieć czarujące wydłużone paznokcie, niemniej jednak niecierpliwi ich ślimaczy proces zapuszczania. Genialnym sposobem jest wobec tego zrealizowanie manicure żelowego. Taki zabieg wolno wykonać na naturalnych długich paznokciach ponadto na krótkich czy nawet obgryzionych, w takim przypadku kładzie się staranny tips który modeluje paznokieć.
Manicure żelowy czyli zwany modelowaniem metodą światło utwardzalną, bardzo kapitalnie przypominają naturalne paznokcie.
W naszym salonie wykonujemy również pedicure i manicure japońskiZobacz podobne wpisy w tej kategorii

Depilacja laserowa Lublin


Depilacja laserowa Lublin

Depilacja laserowa jest ogólnie modną metodą i uznaną. O jej zaletach zdaje sobie sprawę aktualnie mnóstwo kobiet i z chęcią z niej korzysta, z drugiej strony jej skuteczność bardzo się odróżnia i to nie ze względu na skłonność rzeczywistego koloru w... szczegóły wpisu

Paznokcie


Paznokcie

Manicure robione w zakładach kosmetycznych względnie zakładach stylizacji paznokci jest w tej chwili modne. Szykowanie się dziewczyn pochłania wiele czasu, toteż należałoby używać ze technologii ażeby ów poranny element zoptymalizować. Obcinanie pazn... szczegóły wpisu