Katalog Kobiecy

Limuzyna na wieczór Panieński we Wrocławiu

Limuzyna na wieczór Panieński we Wrocławiu

Statystyki:

  • Ocena:

    Ocena: 4.7/10 (17 głosów)

Interesuje Was limuzyna na wieczór Panieński we Wrocławiu? Limuzyna to eksluzywny prezent który idealnie nadaje się na wieczór panieński, ślub, wesele czy studniówkę jak i każdą inną kobiecą imprezę. Właśnie zostałaś druhną i musisz zorganizować swojej przyjaciółce ktora wychodzi za mąż imprezę? Niedługo ślub a Ty jeszcze nie masz pomysłu na wieczór panieński? Idealnym rozwiązaniem jest biała limuzyna, zapewniamy najwyższej klasy komfort. Nasza limuzyna jest również najdłuższa w Polsce - jest to limuzyna na 14 osób. Jeśli więc szukacie limuzyny na 11 osób, 12 osób czy 13 osób, jesteśmy Waszym idealnym rozwiązaniem na Wrocław. Jęśli więc jesteś zainteresowana wynajmem limuzny, skontaktuj się z nami - Limuzyna Wrocław! Nawet jeśli nie jesteście z Wrocławia a z okolic, dajcie znać! Niekiedy organizujemy przejazdy do Wrocławia i z powrotem (nawet o 3-4 w nocy). Taki pakiet jest bardzo opłacalny, choćby ze względu na fakt, że niekiedy drożej wyjdzie taksówką, nie wspominając już o opłatach związanych z zakwaterowaniem - jak widzicie limuzyna jest tu świetnym rozwązniem każdego z tych problemów.
Często reklamujemy się pod szyldem: Limuzyna na 11 osób Wrocław - Zapraszamy! Wiemy bowiem, że najliczniejsze grupy panieńskie składają się właśnie z mniej więcej takiej ilości osób. Nieważne więc czy jest to Twój wieczór panieński czy Twojej koleżanki, pomyśl o Was wszystkich i zadzwoń do nas aby porozmawiać i zastanowić się nad każdą limuzynową opcją. Mamy też w swoim pakiecie limuzynową Nyskę w stylu oldschool. Retro Nyska to limuzyna która jest ikoną czasów PRL. Skontaktuj się z nami, a Szofer na pewno coś poradzi ;)! Zalety naszej limuzyny:

  • Najdłuższa limuzyna w Polsce
  • limuzyna z karaoke
  • limuzyna z show
  • limuzyna na 11 osób we Wrocławiu
  • Limuzyna z najnowszym wyposażeniemZobacz podobne wpisy w tej kategorii

Firmy ślubne


Firmy ślubne

Wyszukiwarka firm z branży ślubno weselnej. Jeśli oferujesz usługi ślubne dodaj Swoją firmę do wyszukiwarki firm ślubnych www. Firmy-Slubne. com. pl... szczegóły wpisu

klimatyzacja samochodowa radom


klimatyzacja samochodowa radom

Mechanika pojazdowa - SAWA - Proponujemy pełen zakres usług w zakresie mechaniki samochodowej. Firma SAWA istnieje od 1993 roku.
W listopadzie 2008 roku przenieśliśmy się do przeprojektowanej i nowo wyremontowanej siedziby, mieszczącej się w Ra... szczegóły wpisu