Katalog Kobiecy

Ocieplanie pianką Inowrocław

Ocieplanie pianką Inowrocław

Statystyki:

  • Ocena:

    Ocena: 3.3/10 (28 głosów)

Pianka poliuretanowa to nowoczesna metoda ocieplania budynków. Przez unikatową strukturę w bardzo prosty sposób pokrywa trudno dostępne miejsca. Przeciwstawnie do innych produktów związanych z ociepleniem powłoka izolacyjna pianki PUR jest bardzo cienka i nie wypełnia dużej przestrzeni. Przedsiębiorstwo KDK Pro proponuje swoim Klientom systemy ocieplenia otwartokomórkowego i zamkniętokomórkowego. Od ponad 20 lat wykonujemy małe i duże inwestycje, tworząc ocieplenia z użyciem innowacyjnej pianki PRO.

Pianka poliuretanowa nadaje się do stosowania zarówno przy ociepleniach zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Najistotniejsze cechy tego materiału to wysoka efektywność cieplna, kompozycja zapewniająca precyzyjną aplikację w trudno dostępne miejsca, trwałość strukturalna i niski współczynnik absorpcji wody. Używając piankę PUR w ociepleniu budynku całkowicie likwiduje się powstawanie tzw. mostów cieplnych i minimalizuje się powstawanie pleśni i grzybów. Patrząc z tej perspektywy pianka nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych i precyzyjnie chroni obiekty mieszkalne, oraz użytkowe.

Ocieplenie natryskowe pianką PRO zapewnia oszczędność pracy, miejsca i budżetu. Jako przedsiębiorstwo z 20 letnim doświadczeniem możemy zagwarantować rzetelne realizacje i wysoką skuteczność cieplną naszych izolacji. Wdrażając ten materiał do powszechnego użytku wierzyliśmy, że może on unowocześnić technologię ociepleń w Polsce. Nie myliliśmy się, gdyż dziś co raz większa liczba osób decyduje się na izolację pianką PRO. Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia oferty naszej firmy i do podjęcia współpracy.Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Http://sun-tech.pl - Bramy garażowe


Http://sun-tech.pl - Bramy garażowe

W naszej firmie oferujemy rolety, żaluzje oraz moskitiery drzwiowe i okienne. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również facho... szczegóły wpisu

Kuchnie na wymiar Gdańsk MHM


Kuchnie na wymiar Gdańsk MHM

Modne kolory w użytecznej kuchni.

Ciekawych kolorów jest więcej. Kiedy rozszerzenie optyczne nie jest aż tak istotne, można umeblować kuchnię na kolorowo. Takie są np. szafki kuchenne i ściany.
Nowoczesna jest także czerń, choć czę... szczegóły wpisu