Katalog Kobiecy

Kursy bezpiecznej jazdy

Kursy bezpiecznej jazdy

Statystyki:

  • Ocena:

    Ocena: 4.3/10 (21 głosów)

Szkolenie jazdy defensywnej dedykowany jest dla młodych, jak i kierowców z wieloletnią praktyką. W trakcie złożonego z trzech części kursu uczestnicy zostaną zapoznani z technicznymi aspektami opanowania niebezpieczeństwa na drodze, oraz z aspektami psychologicznymi, związanymi z zwalczaniem stresu. Defensive driving to technika prowadzenia pojazdów drogowych, która ma zmniejszyć ilość wypadków w ruchu drogowym.
Znajomość przyczyn i skutków zagrożeń drogowych bezpośrednio wpływa na poziom bezpieczeństwa podczas jazdy w ruchu drogowym. Organizowane w naszej szkole jazdy szkolenia z jazdy defensywnej mają na celu wykształcenie u kierowcy technicznych umiejętności bezpiecznego prowadzenia auta w w warunkach zagrażających bezpieczeństwu uczestników ruchu drogowego. Zapewniamy niskie ceny, nauczycieli z wieloletnią praktyką i przygotowane pod okiem najlepszych specjalistów materiały podręczniki.
Podczas kursu jazda kursantów zostanie oceniona przez profesjonalnego instruktora. W dalszej kolejności będą mogli zapoznać się z podstawowymi zasadami jazdy defensywnej i będą mogli skorygować ewentualne błędy w kierowaniu pojazdami.
Podczas szkolenia korzystamy z specjalistycznych urządzeń pomiarowych, które oceniają styl prowadzenia pojazdu przez kursanta. Ponadto wyposażamy naszych kursantów w ciekawe podręczniki, w których zawarty jest opis czynników powodujących powstawanie zdarzeń kolizyjnych. Zapewniamy wysoką jakość szkoleń i profesjonalnych instruktorów.Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Profesjonalne szkolenia podatkowe


Profesjonalne szkolenia podatkowe

Szkolenia to taki dział usług, bez którego nie potrafimy wyobrazić sobie współczesnego dynamicznego świata. Nie ma co się oszukiwać, że posiadana wiedza wystarczy do tego, żeby dobrze wykonywać swoją pracę i prawidłowo funkcjonować na co dzień.
szczegóły wpisu

Eco driving


Eco driving

Szkolenie eco drivingu skierowane dla wszystkich kierowców zawodowych chcących zdobyć większe umiejętności jazdy. Eco driving jest świadomą taktyką prowadzenia samochodu obniżającą koszty eksploatacji samochodu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w ... szczegóły wpisu