Katalog Kobiecy

Kursy i szkolenia jazdy defensywnej

Kursy i szkolenia jazdy defensywnej

Statystyki:

  • Ocena:

    Ocena: 4.4/10 (47 głosów)

Kurs defensive driving ma za zadanie podniesienie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Organizując kursy, nasz ośrodek szkoleniowy troszczy się o poprawę kwalifikacji niedoświadczonych uczestników ruchu drogowego, jak i doskonalenie jazdy doświadczonych użytkowników samochodów. Pragniemy zaoferować Państwu specjalistyczne szkolenia w gronie doświadczonych nauczycieli, którzy pokażą Państwu jak unikać zagrożeń na drodze.
Program kursu jazdy defensywnej złożony jest z części teoretycznej i praktycznej. W początkowym etapie szkolenia, w trakcie jazdy na drodze nauczyciel szczegółowo zanalizuje Państwa umiejętności bezszkodowego prowadzenia samochodu. Następnie, w ramach lekcji teoretycznych, pokaże Państwu fundamentalne zasady jazdy defensywnej i objaśni konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.
Jazda defensywna to styl prowadzenia samochodu, którego celem jest udoskonalenie kultury i bezpieczeństwa jazdy. W trakcie szkolenia nauczymy Państwa optymalnie dopasowywać prowadzenie pojazdu do warunków atmosferycznych, przewidywać zachowania innych uczestników ruchu i reagować na zbliżające się niebezpieczeństwa.
Kurs jazdy defensywnej to bardzo praktyczna lekcja dla każdego kierowcy. W naszej placówce, poza przyjazną atmosferą, możemy zagwarantować Państwu profesjonalne materiały szkoleniowe i nowoczesne sposoby nauczania. Zapraszamy na nasze szkolenia bezpiecznej jazdy.Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Profesjonalne szkolenia podatkowe


Profesjonalne szkolenia podatkowe

Szkolenia to taki dział usług, bez którego nie potrafimy wyobrazić sobie współczesnego dynamicznego świata. Nie ma co się oszukiwać, że posiadana wiedza wystarczy do tego, żeby dobrze wykonywać swoją pracę i prawidłowo funkcjonować na co dzień.
szczegóły wpisu

nagrania lektorskie gloslektopra.pl


nagrania lektorskie gloslektopra.pl

Oferuję użyczenie głosu lektora do reklam radiowych i telewizyjnych oraz szkoleń, artykułów i materiałów edukacyjnych dla filmów korporacyjnych i

instytucji. Oferuję użyczenie głosu do:
- reklam radiowych i telewizyjnych
- jingl... szczegóły wpisu